System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.
eBoi
Jak załatwić sprawę?
eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.
Wydziały
WYDZIAŁY - PLAN ROZMIESZCZENIA STANOWISK PRACY |
IMIĘ I NAZWISKO PRACOWNIKA |
STANOWISKO |
NR POKOJU |
LOKALIZACJA |
Aleksander Gappa |
Starosta Człuchowski |
207/1 | I. piętro |
Zdzisław Rachubiński | Wicestarosta | 206 | I. piętro |
Mariusz Słomion - radca prawny | Sekretarz Powiatu | 205/1 | I. piętro |
WYDZIAŁ FINANSOWY, PLANOWANIA GOSPODARCZEGO I ANALIZ |
Alicja Krauze | Skarbnik Powiatu | 209 | I. piętro |
Jolanta Machnio | Naczelnik Wydziału | 210 | I. piętro |
Ewa Zembrzycka | Pomoc administracyjna | 204 | I. piętro |
Aneta Chojnacka | Podinspektor | 204 | I. piętro |
Anna Meger | Podinspektor | 204 | I. piętro |
Izabela Bluma | Podinspektor | 204 | I. piętro |
Iwona Kotowska | Podinspektor | 211 | I. piętro |
Agnieszka Owczarek | Podinspektor | 211 | I. piętro |
Marzanna Żubertowska | Kasjer kasa czynna : od 7.30-14.00 |
104 | parter |
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY |
Iwona Kowalik | Inspektor | 205 | I. piętro |
Ewa Wałdoch | Inspektor | 205 | I. piętro |
Monika Nerlo | Archiwista | niski parter | |
Dagmara Hapka | Podinspektor | 212 | I. piętro |
Dorota Mikulska | Referent prawny | niski parter | |
REFERAT OBSŁUGI SEKRETARIATU | |||
Kamila Winiarz | Kierownik Referatu Obsługi Sekretariatu | 207 | I. piętro |
Krzysztof Żubertowski | Inspektor - Sekretariat | 207 | I. piętro |
REFERAT INFORMATYKI | |||
Piotr Adamcio | Starszy Informatyk, Administrator Systemów Informatycznych |
215 | I. piętro |
Tomasz Pietucha | Informatyk, Biuletyn Informacji Publicznej | niski parter | |
Jacek Gappa | Informatyk | niski parter | |
REFERAT KOMUNIKACJI | |||
Ewa Komorska | Kierownik Referatu Komunikacji | 101 | parter |
REJESTRACJA POJAZDÓW | |||
Elżbieta Laskowicz | Pomoc administracyjna | 101 | parter |
Anna Nickowska | Inspektor | 101 | parter |
Małgorzata Kłosowska | Referent | 101 | parter |
Lidia Hoppa | Referent | 101 | parter |
Grzegorz Oleszek | Referent | 101 | parter |
101 | parter | ||
PRAWA JAZDY | |||
Joanna Kałdus - Wytrążek | Inspektor | 103 | parter |
Aneta Szupke-Kasak | Podinspektor | 103 | parter |
Radosław Skoczypiec | Podinspektor | 103 | parter |
WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY |
Elżbieta Dawidziak | p. o. Naczelnik Wydziału | 213 | I. piętro |
Krzysztof Czuryło | Z-ca Naczelnika Wydziału | 203 | I. piętro |
Lucyna Spisak | Referent | 203 | I. piętro |
Edyta Drążek | Inspektor | 216 | I. piętro |
Małgorzata Marczak | Referent | 216 | I. piętro |
Roman Bębenek | Podinspektor | 203 | I. piętro |
WYDZIAŁ GEODEZJI KARTOGRAFII I KATASTRU |
Henryk Anioł | Geodeta Powiatowy,Naczelnik Wydziału, Przewodniczący Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej |
305 | II. piętro |
REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI | |||
Iwona Pujanek | Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami | 304 | II. piętro |
Aleksandra Holc | Podinspektor | 303 | II. piętro |
POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ | |||
Gabriela Wellinska | Podinspektor | 300 | II. piętro |
Piotr Tyrzyk | Inspektor | 300 | II. piętro |
Szczepan Kowalik | Podinspektor | 300/1 | II. piętro |
Joanna Gródecka-Pawluch | Podinspektor | 300/1 | II. piętro |
Marek Krzywak | Inspektor | 300/2 | II. piętro |
Elżbieta Adaszewska | Podinspektor | 300/2 | II. piętro |
Arkadiusz Paciorek | Podinspektor | 300/2 | II. piętro |
EWIDENCJA GRUNTÓW | |||
Magdalena Golec | Podinspektor | 301 | II. piętro |
Małgorzata Ojdana | Podinspektor | 301 | II. piętro |
Agnieszka Pawłowicz | Podinspektor | 301 | II. piętro |
301 | II. piętro | ||
Violetta Lewicka | Podinspektor | 302 | II. piętro |
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ | |||
Robert Białek | Podinspektor | 307 | II. piętro |
Paweł Topolewski | Podinspektor | 307 | II. piętro |
Mariusz Gawron | Podinspektor | 307 | II. piętro |
Wojciech Bujak | Podinspektor | 300/1 | II. piętro |
Adam Warmke | Podinspektor | 300/1 | II. piętro |
WYDZIAŁ GOSPODARKI I INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ |
OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO | |||
Jolanta Bruska | Inspektor | 201 | I. piętro |
Anita Trapp | Referent | 201 | I. piętro |
Waldemar Zaczek | Inspektor | 201 | I. piętro |
PROMOCJA POWIATU I FUNDUSZE UNIJNE |
|||
Iwona Olczak | Inspektor, p. o. Naczelnik | 202 | I. piętro |
Iwona Łazor | Referent | 202 | I. piętro |
WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO |
Mirosław Ziehlke | Inspektor ds. obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i obronności | niski parter | |
Anna Meller | Referent | niski parter |
WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH |
Barbara Bartczak | Naczelnik wydziału | niski parter | |
Andrzej Jankowski | Kierownik Referatu Administracyjno-Gospodarczego | niski parter | |
niski parter | |||
Katarzyna Bogucka | Podinspektor ds. utrzymania dróg i mostów | niski parter | |
Grażyna Salach | Pomoc administracyjna | niski parter |
SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY |
Maria Malcan | Kierownik Biura Rady i Zarządu Powiatu | 208 | I. piętro |
Urszula Burzyńska | Inspektor do spraw Kontroli Wewnętrznej | 306 | II. piętro |
Karol Briegmann | Inspektor Ochrony Danych, Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych |
215 | I. piętro |
Dagmara Hapka | p.o. Powiatowy Rzecznik Konsumentów | 212 | I. piętro |
AUDYTOR WEWNĘTRZNY |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Karol Briegmann | 14-04-2009 09:03 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Karol Briegmann | 14-04-2009 |
Ostatnia aktualizacja: | Karol Briegmann | 19-10-2020 09:25 |